بسمه تعالی

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)

هفته دفاع مقدس تجلی‌گاه مجاهدات و پایمردی‌های سترگی است که ملت مسلمان و نستوه ایران برای صیانت از دین و آئین، سرزمین، شرف و حریت خود با آفریدن حماسه‌های عظیم و به یادماندنی جلوه‌های بی‌بدیلی از ایثار و شجاعت را خلق کردند. بدون شک همه ما باید قدردان شهداء باشیم زیراآرامش، آسایش و امنیت امروز را مدیون شهدا هستیم .امروز فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری سلامی را هموار سازد.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی‌های تمامی شهیدان گرانقدر به خصوص شهدای سرافزار شرکت معادن زغالسنگ استان کرمان، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان؛ بدین‌وسیله مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روز افزون مردم شریف ایران را در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) مسئلت می نمایم.

 

محسن شریفی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.