برگزاري شوراي كارگري در روز سه شنبه مورخه 1402/08/16 با حضور اعضاي شوراي كارگري معادن و مديران ستادي و معدني در سالن مرحوم كاشيگر شرکت برگزار گرديد.

در ابتدا جلسه حسين متصدي سرپرست شرکت افزود: مسائل مرتبط با كارگران سختكوش باید از طریق شوراي كارگري معادن كه عصاره كل نيروهاي شركت هستند پیگیری  و در جهت رفع این موانع و مشكلات آن ها را به مديران ومعاونان شركت انتقال دهند.

وي با اشاره به اينكه در نگاه پيامبر (ص) كارگري كسب روزي حلال است و همانند جهاد در راه خداست تصريح كرد: در جامعه امروز توليد يك موضوع كليدي و محوري به شمار مي رود و و از اين رو امسال  رهبر معظم انقلاب اسلامي بر موضوعات اقتصادي تاكيد كرده است .

وي تنها راه برون رفت از مشكلات شركت زغالسنگ را در تولید دانست و از شوراي كارگري خواست كه با كمك و هم انديشي بتوايم توليد شركت را افزايش دهيم كه با انجام این  مهم مي توانيم بر تمامي مشكلات شرکت و  كارگران سختكوش فائق آييم .

گفتني است در اين نشست مشكلات مربوط به بيمه تامين اجتماعي ، بيمه تكميلي ، مسكن كارگري و جذب نيرو مورد بررسی قرار گرفت و جهت حل اين موانع از طرف سرپرست شرکت تمهیداتی صورت پذیرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *