نشست اعضای شورای کارگری شرکت زغالسنگ کرمان با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد

  • 03 آذر 1400
  • تعداد بازدید: 297
  • نویسنده: روابط عمومی

نشست اعضای شورای کارگری شرکت زغالسنگ کرمان با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد

به گزارش روابط عمومی شرکت زغالسنگ کرمان، در این جلسه که مهندس رنجبر سرپرست شرکت زغالسنگ کرمان نیز حضور داشت، اعضای شورای کارگری ضمن تشکر از سفر اخیر دکتر عامریان به کرمان و پیگیری های مستمر ایشان جهت رسیدگی به مشکلات کارگران این شرکت نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

نشست اعضای شورای کارگری شرکت زغالسنگ کرمان با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در دفتر ایشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این جلسه که مهندس رنجبر سرپرست شرکت زغالسنگ کرمان نیز حضور داشت، اعضای شورای کارگری ضمن تشکر از سفر اخیر دکتر عامریان به کرمان و پیگیری های مستمر ایشان جهت رسیدگی به مشکلات کارگران این شرکت نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

دکتر عامریان نیز در این نشست گفت: بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ و رسیدگی به مشکلات کارگران آن یکی از مهم ترین اولویت های اینجانب از زمان آغاز فعالیت در صندوق بازنشستگی فولاد بوده است.

وی با اشاره به نشست های خود در جریان سفر به کرمان و همچنین ادامه پیگیری ها گفت: وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جدیت روند رسیدگی به مشکلات کارگران شرکت زغالسنگ را پیگیری می نماید ضمن اینکه محور جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی نیز، بررسی وضعیت شرکت زغالسنگ بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد ادامه داد: عزم همه مسئولان و به  خصوص مدیران صندوق پیگیری و حل مشکلات کارگران شرکت زغالسنگ در چارچوب موازین قانونی است.

عامریان گفت: همه باید با همدلی دست به دست هم دهیم تا وضعیت تولید و سودآوری شرکت زغالسنگ بهبود یابد و قطعا کارگران عزیز در تحقق این هدف نقش ممتازی دارند.

نظر دهید