مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان تاکید کرد

ضرورت افزایش سرمایه‌گذاری در بخش معدن 

  • 20 مهر 1400
  • تعداد بازدید: 526
  • نویسنده: ادمین

ضرورت افزایش سرمایه‌گذاری در بخش معدن 

دکتر باقر نیک طبع مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان با تاکید بر این نکته افزود: همانطور که وزیر محترم صمت در صحبتهای خود بر ضرورت سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف صنعت و معدن برای تحقق حداقل رشد 10 درصدی اشاره کردند، باید به توسعه سرمایه‌گذاری در بخش معادن توجه ویژه‌ای شود.

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان گفت: سرمایه‌گذاری در بخش معدن باید توسعه یابد.

مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان تاکید کرد:
ضرورت افزایش سرمایه‌گذاری در بخش معدن 

مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان گفت: سرمایه‌گذاری در بخش معدن باید توسعه یابد.
 دکتر باقر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با تاکید بر این نکته افزود: همانطور که وزیر محترم صمت در صحبتهای خود بر ضرورت سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف صنعت و معدن برای تحقق حداقل رشد 10 درصدی اشاره کردند، باید به توسعه سرمایه‌گذاری در بخش معادن توجه ویژه‌ای شود.
نیک طبع به افزایش سودآوری و افزایش تولید شرکت معادن زغالسنگ کرمان اشاره کرد و گفت: از مجموع 7 معدن فعال در بخش زغال کک‌شو، حدود 186 هزار تن زغال‌سنگ خام کک‌شو استخراج شده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش 30 درصدی را نشان می‌دهد.
وی افزود: شرکت معادن زغالسنگ کرمان طی چند ماه آینده ۷ پهنه جدید که مراحل اکتشاف آنها در حال تکمیل می‌باشد و  حجم افزایش تولید ۲۰،۰۰۰ تن و اشتغال ۱۵۰۰ نفری جذب نیروی انسانی از جوانان بومی در هر منطقه را بدنبال خواهد داشت.
لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان شهید چمران تهران بستری شده و به علت نا مساعد بودن حال عمومی، تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار دارد که از درگاه خداوند منان برای ایشان آرزوی سلامتی و شفای عاجل می نماییم .

نظر دهید