پیام تشکر شورای کارگری معادن زغالسنگ

  • 03 مهر 1400
  • تعداد بازدید: 70
  • نویسنده: روابط عمومی

پیام تشکر شورای کارگری معادن زغالسنگ

پیام تشکر شورای کارگری معادن زغالسنگ از نماینده محبوب و انقلابی سرکار خانم دکتر شریعتی ، مدیر عامل شرکت زغالسنگ جناب آقای دکتر نیک طبع و تمامی مدیرانی که در جلسه‌ای امروز حضور داشتند.

بنام خدا
ارزش كارگر آنقدر والاست كه پیغمبر دست او را بوسید. «مقام معظم رهبری»
 رشد و توسعه پایدار و فراگیر شرکت زغالسنگ مدیون تلاش گسترده وهمه جانبه دلسوزانی است که دانش تخصص و عمرگرانبهای خودرا سرمایه ای برای سازندگی این شرکت وخدمت صادقانه به پرسنل شریف که جز اقشارآسیب پذیر قراردارند  و بدون شک حضور مدیران سخت کوش دربدنه اجرایی دستگاههادولتی در سایه هماهنگی و هم افزایی فرصت مغتنمی برای پیگیری و اجرای سیاستهاست.
  از آنجا که ازبدو ورود  جناب آقای دکتر نیک طبع به عنوان مدیر عامل شرکت ضمن تحقق برنامه و اهداف وزارت کار دربررسی و حل مشکلات بخش تولید تسهیلات و کارگران  کارفرمایان و ارایه راهکار مناسب و تخصصی که درراستای رونق تولید استان صورت گرفته تقدیر وتشکر می گردد.
 درنشستی که امروزباحضور نماینده شهرستان کوهبنان خانم دکتر شریعتی ، مدیرعامل شرکت، و تمامی مدیران معادن و شرکت ، اعضای شورای کارگران معادن به علت بررسی آیتم های ( ضرایب شغلی، حق فنی کارگران فنی، سختی کار و....) ازحقوق کارگران معادن وکارخانه برگزار شد که خانم دکتر شریعتی در اقدامی دلسوزانه، شایسته و قانونی از حقوق کارگران زحمتکش معادن تمام قد دفاع کرده و عنوان کردند: پیگیر ضرایب شغلی شما کارگران زحمت‌کش خواهم بود .
چرا که مدیران  قدیم شرکت حقی را برای این کارگران ایجاد و حذف آن خلاف عرف و قانون می باشد.
لذا پذیرش مسئولیت درنظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت بسیار مغتنمی برای خدمت گذاری به مردم شریف و ولایت مدارایران اسلامی است که باید لحظه لحظه آن راقدر دانست چراکه به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب فلسفه وجودی مسئولین خدمت به مردم است که بدون شک سرکارخانم شریعتی هم به این ویژگی آراسته اند.
 لذا اندیشه وتلاش خدمتگزاران صدیق به جامعه کار و تولید هیج گاه از یاد نخواهد رفت .
در پایان جا دارد مجددا از نماینده‌ مردم  شهرستان سرکار خانم دکتر شریعتی نماینده و مدیر عامل شرکت زغالسنگ جناب آقای دکترنیک طبع  و تمامی مدیرانی که در جلسه حضور داشتند و از اعضای محترم شورای کارگری معادن که صادقانه و دلسوزانه از حقوق به حقه کارگران معادن حمایت کردند تشکر و قدردانی بعمل آورده و از خداوند متعال برای همه عزیزان عمری باعزت توام با سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت داریم.
از طرف شورای کارگری معادن وکارگران زحمتکش معدن هشونی

نظر دهید