حضور سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در معدن هشونی

  • 03 مهر 1400
  • تعداد بازدید: 89
  • نویسنده: روابط عمومی

حضور سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در معدن هشونی

با حضور سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان جلسه هم اندیشی جهت رفع مشکلات کارگران عزیزمعادن و کارخانه زغالشویی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان صبح امروز با حضور نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی جلسه هم اندیشی شوراهای کارگری معادن در معدن هشونی برگزار گردید.
سرکارخانم شریعتی در این نشست صمیمانه ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، شهیدان را اسوه های شهامت و رشادت دراسلام و انقلاب دانست .
ایشان تولید و پشتیبانی و مانع زدایی را طبق فرمایش مقام معظم رهبری اساسی ترین وظیفه کارگران و مسئولان برشمرد .
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی  از تدابیر متفکرانه و دقیق مدیر عامل شرکت درراستای خدمت رسانی به کارگران عزیز تشکر و قدردانی نمود .
شریعتی نشست های کارشناسی را راه یکی از راهکارهای علمی و تخصصی جهت پیشبردخدمت رسانی به پرسنل عزیز برشمرد و در خواست پشتیبانی از جامعه کارگری را وظيفه مدیران دانست و افزود این امر یقینا مورد رضایت خداوند منان نیز خواهد بود .
نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی درخواست ضریب ۲ کارگران زغالسنگ و جذب نیروی جدید را از جمله عوامل موفقیت آینده نزدیک این مجموعه برشمرد .
سرکار خانم شریعتی امنیت شغلی ، بیمه تکمیلی ، خلأ بیمه و بازنشستگی کارگران عزیز را انتظارات خود از مجموعه دانست .

در این نشست صمیمانه دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت ،ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان، کار در معادن زغالسنگ را سخت از سخت دانست و عنوان داشت توان پرسنل بر اساس سختی کار بیشتر از این نیست و افت طبیعی کیفیت زغال استخراجی ، از جمله علل کاهش خروجی معادن برشمرد .

دکتر نیک طبع مشکل خلأ بیمه ، بیمه تکمیلی ، جذب نیروی جدید ، اجرای تمامی دقیق قوانین کار ، ضریب ۲ شغلی ، طرح های کمک معیشتی پرسنل ، تشویق فرزندان ممتاز کارگران عزیز ، تعاونی مسکن کارگری ، کمک هزینه درمان بیماران صعب العلاج و خانواده های آن عزیزان از جمله مواردی بود که مدیر عامل شرکت به آنها پرداخت .

اعضای شورای کارگری در ادامه درخواست‌ها و مشکلات کارگران را مطرح و سرکار خانم شریعتی و دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت پاسخ های لازم را ارائه نمودند.

نظر دهید