پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

  • 31 شهریور 1400
  • تعداد بازدید: 66
  • نویسنده: روابط عمومی

پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌های مردانی دانست که جان خویش را نثار معبود خود نموده و دعوت حق را لبیک گفتند

پیام مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس


به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌های مردانی دانست که جان خویش را نثار معبود خود نموده و دعوت حق را لبیک گفتند .
شهیدان عزیزی که با مجاهدت و ایثار در دفاع از وطن و نوامیس ، عاشقانه سفر الی الله را برگزیدند .
جهاد و استقامت در مقابل دشمنانی که تا دندان مسلح بوده و تمامی ابرقدرتها دست یاری در دستشان گذاشته بودند کاری سهل و آسان نبود . چه بسیار مردانی که از دل معادن سلاح و لباس تولید را بر زمین گذاشتند و سلاح و لباس رزم پوشیدند و اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک سرزمین عزیزمان به دست دشمن بیافتد

امروز بر همگان واجب و لازم است طبق فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای میدان  تولید که اصلی ترین جبهه اقتصاد مملکت اسلامی ایران است را محکم و استوار نگه داشته و با همت و پشتکار در رفع موانع تولید کوشا و پرتلاش باشیم .

اینجانب ضمن نکوداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره یکصد و سی و سه شهید سرافراز شرکت معادن زغالسنگ کرمان را گرامی میدارم و امید آن دارم لطف و کرامت این بزرگ مردان همیشه ایام شامل حال تمامی ملت کشورم بالاخص کارگران عزیز و سختکوش شرکت معادن زغالسنگ کرمان باشد .

من الله التوفیق 
باقر نیک طبع مدیر عامل

نظر دهید