بازدید سرزده سرکار خانم شریعتی از کارخانه زغالشویی

  • 28 شهریور 1400
  • تعداد بازدید: 77
  • نویسنده: روابط عمومی

بازدید سرزده سرکار خانم  شریعتی از کارخانه زغالشویی

بازدید سرزده سرکار خانم شریعتی از کارخانه زغالشویی و گفتگو با کارگران و مسئولین کارخانه در راستای رفع موانع تولید

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان صبح امروز سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی طی بازدید سرزده از کارخانه زغالشویی زرند از روند تولید این کارخانه بازدید و از نزدیک با کارگران زحمتکش این مجموعه سخن گفت .

نماینده محترم مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی اصلی ترین وظیفه مدیران و کارگران عزیز در این موقعیت اجتماعی را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تولید بیشتر همراه با کیفیت برشمرد و افزود خدا را شاکریم که روند رو به رشدی را در مجموعه شرکت معادن زغالسنگ کرمان شاهد هستیم .

سرکار خانم شریعتی در این بازدید در خصوص ضریب شغلی کارگران عزیز مجموعه زغالسنگ صحبت نمود و گفت امید است بزودی شاهد رفع این مشکل در قالب قانون و مقررات باشیم که لازمه آن قطع به یقین همراهی مجلس شورای اسلامی خواهد بود .
ایشان در ادامه کار و تلاش جهت کسب روزی حلال را نعمت بزرگ الهی برشمرد و افزود با تمام توان پیگیر رفع مشکلات کارگران عزیز خواهیم بود .

در این بازدید سرزده مهندس علیزاده سرپرست کارخانه زغالشویی زرند و جمعی از کارشناسان این مجموعه نماینده محترم و محبوب و مردمی شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی را همراهی نمودند.

نظر دهید