صداقت در عمل و کلام تنها راه نجات است

  • 22 شهریور 1400
  • تعداد بازدید: 85
  • نویسنده: روابط عمومی

صداقت در عمل و کلام تنها راه نجات است

ظهر امروز دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با سرهنگ نیکخواه فرمانده بسیج کارگری استان دیدار و گفتگو کرد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان دکتر نیک طبع ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی عزیز ویکصد و سی و سه شهید سرافراز شرکت معادن زغالسنگ کرمان   درگفتگو باجناب سرهنگ نیکخواه فرمانده بسیج کارگری استان اصلی ترین راه نجات هر مجموعه ای را صداقت در عمل و کلام دانست و افزود بسیار خوشحالیم که سعادت خدمتگذاری به قشر عزیز کارگر نصیبمان گردیده است .
مدیر عامل شرکت همکاری مجموعه زغالسنگ کرمان با بسیج کارگری را افتخار خود دانست و افزودالحمدالله امروز خدمات بسیج گسترده و راههای فراوانی جهت همکاری گسترده ترنیز وجود دارد . دکتر نیک طبع  وجود شیفت ایثار در معادن را از جمله برنامه های بسیار خوب بسیج کارگری در معادن زغالسنگ دانست و درخواست گسترش این کار مهم را از فرمانده بسیج کارگری استان نمود .

دکتر نیک طبع ضمن اشاره به نوع جنگ و نبرد های نظامی و سیاسی افزود امروز جبهه ما جبهه اقتصاد و تولید است و بس 

سرهنگ نیکخواه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های گسترده شرکت معادن زغالسنگ کرمان کارگران را چشم و چراغ هر مجموعه ای دانست و با توجه به خدمات فراوان شرکت زغالسنگ در هشت سال دفاع مقدس، خدمتگذاری به کارگران را عبادت دانست و عنوان داشت با تمام توان در راستای اهداف شرکت زغالسنگ در چهار چوب نظام و انقلاب بوده و خواهیم بود. 
فرمانده بسیج کارگری استان ، پتانسیل بالای کارگران عزیز معادن را نعمت بزرگ الهی برشمرد و عنوان داشت هنر مسئولین استفاده بهینه از این نعمت خدا دادی است .

در این جلسه به بررسی و تحلیل آسیب های اجتماعی موجود در جامعه هدف پرداخته و راهکارهای لازم ارائه گردید.

نظر دهید