حضور دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت در معدن همکار

  • 17 شهریور 1400
  • تعداد بازدید: 122
  • نویسنده: روابط عمومی

حضور دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت در معدن همکار

حمایت های ویژه نمایندگان محترم و محبوب مجلس شورای یکی از بزرگترین عوامل موفقیت شرکت معادن زغالسنگ کرمان بوده است

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز دکتر نیک طبع با حضور در معدن همکار با کارگران زحمتکش این معدن دیدار و به مشکلات این عزیزان رسیدگی گردید .

مدیر عامل شرکت در این دیدار صمیمانه زحمات شبانه روزی کارگران سختکوش و حمایت های ویژه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را اساسی ترین عامل موفقیت شرکت دانست . ایشان خدمت رسانی به کارگران را از جمله توفیقات الهی برشمرد و افزود همچون گذشته با تمام توان پیگیر احقاق حقوق کارگران و بهبود وضعیت معیشت شما عزیزان خواهیم بود .
مدیر عامل شرکت شروع بکار دولت عدالت محور  جدید را نقطه عطفی در حل مشکلات دانست و عنوان داشت وجود وزیر جوان ، انقلابی ، پرتلاش و متفکر در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی يقينا باعث رونق و رفع مشکلات تمامی کارگران  علی الخصوص کارگران معادن خواهد بود .

در این جلسه اعضای شورای کارگری معدن همکار به بیان مشکلات این قشر عزیز به شرح ذیل پرداخته و مستقیما از مدیریت عامل شرکت جواب دریافت نمودند که موارد عبارتند از 
۱ : ضرایب شغلی کارگران 
۲ : جذب نیروی جدید در قالب پیمان مدیریتی 
۳ ؛ لحاظ نمودن مدارک تحصیلی جدید 
۴ :برگزاری دوره های آموزشی مبانی معدنکاری 
۵ : نوع  قرارشغلی کارگران 
۶ : بیمه تکمیلی 
۷ : بررسی موضوع فرزندان شاهد و ایثارگر شرکت 
۸ : تجهیز و نوسازی امکانات معادن 
۹ : توزیع لباس کار 
۱۰ : کمک به تامین جهیزیه فرزندان پرسنل 
۱۱ : بررسی مشکل خلأ بیمه 
۱۲ : رفع نقص سرویس های ایاب و ذهاب
 
در پایان این جلسه کارگران عزیز معدن همکار به صورت صمیمانه و انفرادی  در محوطه معدن با مدیریت عامل شرکت درد و دل نموده و به بیان مشکلات شخصی خود پرداختند.

نظر دهید