باتوجه به افزایشات سال جدید باید با تولید بیشتر جبران هزینه کرد

  • 19 خرداد 1400
  • تعداد بازدید: 291
  • نویسنده: روابط عمومی

باتوجه به افزایشات سال جدید باید با تولید بیشتر جبران هزینه کرد

باتوجه به افزایشات سال جدید باید با تولید بیشتر جبران هزینه کرد

جلسه تولید جهت بررسی راهکارهای افزایش تولید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان جلسه تولید با حضور مدیر عامل شرکت جناب آقای دکتر نیک طبع ، مهندس رنجبر معاون بهره برداری ، مدیران معادن و کارخانه زغالشویی برگزار گردید .
======================================
در ابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در سال جدید و دستور ایشان در خصوص تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و همچنین افزایشات هزینه ها و نیروی انسانی در سال جدید ، تولید بیشتر همراه با کیفیت و ایمنی را تنها راه رسیدن به افق بالای مجموعه دانست.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
دکتر نیک طبع کیفیت بالا در ارسال کنستانتره به مصرف کنندگان محصول را وظیفه سیستم برشمرد و ادامه دادعزت ، عظمت و اقتدار مجموعه مرهون تولید بیشتر خواهد بود و یقینا ذره ذره تولید بیشتر در زندگی کارگران عزیز نمود خواهد داشت . ایشان کارگران عزیز را چشم و چراغ مجموعه دانست و ادامه داد با توجه به نزدیک شدن روز به روز به انتخابات سرنوشت‌ ساز ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا وظیفه داریم با حضور حداکثری در این عرصه به همگان ثابت کنیم که ایران و ایرانی با هر شرایطی در انتخابات شرکت خواهند کرد و بار دیگر مشت محکمی به دهن یاوه گویان داخلی و خارجی خواهند کوبید
مدیر عامل شرکت در این جلسه توضیحات لازم جهت تامین جهیزیه فرزندان پرسنل را ارائه نموده و عنوان داشت بزودی اطلاعیه ثبت نام جهت این امر خیر اطلاع رسانی خواهد شد .
_______________
در ادامه این جلسه مهندس رنجبر معاونت بهره برداری شرکت روند تولید شرکت را رو به افزایش و بهبود دانست و با مقایسه آماری تولید ماه قبل با ماههای مشابه سالهای قبل ،  قاطعانه از مدیران معادن درخواست افزایش تولید را داشت . ایشان تولید همراه با کیفیت را یکی از انتظارات اصلی خود برشمرد و ادامه داد شرایط لازم جهت افزایش تولید همراه با کیفیت و ایمنی کاملا فراهم است.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مهندس توفیق رئیس هیات مدیره شرکت کیفیت نهایی تولید را یکی از اصلی ترین راهکارهای افزایش درآمد دانست و اضافه کرد می‌توان با ارائه روش های علمی راه مناسب جهت بهبود کنترل کیفیت جهت پیشرفت را مهیا نمود.

مهندس مقدم مدیر کارخانه زغالشویی زرند ضمن ارائه گزارش عملکرد مجموعه تحت امر عنوان داشت با تمام تلاش پیگیر رفع مشکلات جهت بهبود محصول خروجی از زغالشویی زرند هستیم .

نظر دهید