حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر زینی وند و هیات همراه در معدن پابدانا

  • 17 خرداد 1400
  • تعداد بازدید: 464
  • نویسنده: روابط عمومی

حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر زینی وند و هیات همراه در معدن پابدانا

حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر زینی وند و هیات همراه در معدن پابدانا

حضور استاندار کرمان جناب آقای دکتر زینی وند و هیات همراه و سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی از معدن اصلی پابدانا 

به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ کرمان صبح امروز جناب آقای دکتر زینی وند از معدن پابدانا بازدید و با حضور در کارگاه‌ استخراج از نزدیک روند استخراج زغالسنگ بازدید نمودند .

در ابتدای این جلسه دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان ضمن ابراز خیر مقدم خدمت استاندار ، نماینده محترم مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران حاضر در جلسه از حضور این عزیزان در معادن زغالسنگ ابراز خوشحالی نمود و به صورت مختصر گزارشی از فعالیت های اخیر را ارائه نمود. 

سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از حضور استاندار و هیات همراه افزود امروز انتخابات اصلی ترین برنامه کشور و لازمه آن حضور گرم و پرشور ملت عزیزمان در این عرصه میباشد. نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی خدمات صادقانه مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان را قابل تقدیر دانست و ادامه داد هنر این است که بتوان در مدت زمان کوتاه خدمات گسترده ارائه داد که البته این وظیفه تمامی مدیران است .

استاندار کرمان عنوان داشت باید دست به دست هم داد تا مشکلات کارگران عزیز این معادن به حداقل برسد .
دراين بازدید یک روزه سرکار خانم  
شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی _دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان _مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت معدن و تجارت _مهندس اسماعیلی مدیر کل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی _ مهندس حسینی مدیر کل تامین اجتماعی کرمان __ مهندس سالاری فرماندار کوهبنان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی استاندار کرمان را همراهی می‌کردند. 

دکتر زینی وند خدمات حدود یکساله مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان را قابل تقدیر دانست و افزود لازم است روند رو به رشد مجموعه های تولیدی را شاهد باشیم ، ایشان کارگران را اسوه صبر و استقامت دانست و ادامه داد باید با حضور در انتخابات به دنیا ثابت کنیم که ملت شریف ایران تا پای جان محکم و استوار پشت انقلاب خواهند بود.
زینی وند مشکل خلاء بیمه را اصلی ترین خواسته کارگران دانست و امید آن را داد که با تشکیل کارگروه بین استانداران دارای معادن زغالسنگ در کشور درخواستی تنظیم و تقدیم تصمیم گیران خواهد شد تا بزودی تعیین تکلیف شود .استاندار کرمان ضریب دو که خواسته دیگر کارگران بود را منوط به قانون دانست و افزود باید راه صحیح درخواست را پیدا و در راستای رفع آن حرکت کرد .
دکتر زینی وند با لباس کار از کارگاه‌ های استخراج معدن اصلی پابدانا بازدید و سختی کار استخراج زغالسنگ را از جمله سخت ترین مشاغل دنیا برشمرد .

این بازدید با شنیدن درد دل کارگران عزیزبه صورت مستقیم با استاندار محترم کرمان نیز همراه بود و دستورات لازم به مدیران کل حاضر جهت رفع مشکلات صادر گردید

نظر دهید