امروز

نشست صمیمانه دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با اصحاب رسانه استان

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:08 خرداد 1400
نشست صمیمانه دکتر نیک طبع مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان با اصحاب رسانه استان

در این جلسه دکتر نیک طبع با بیان مشکلات و مسائل مربوط به شرکت عنوان داشت به حول و قوه الهی موفق شدیم با گذشت حدود یک سال گذشته به نقطه ای برسیم که وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کسب رتبه عالی بنگاه های اقتصادی کشور را به شرکت معادن زغالسنگ کرمان داده و این افتخاری بس بزرگ است .

دکتر نیک طبع نوع قراردادها ، بیمه تکمیلی، پهنه های معادن جدید ، رفاه و خدمات اجتماعی به کارگران عزیز ، درمان و .....را از خدمات ارائه شده به کارگران برشمرد و عنوان داشت هرنوع خدمت رسانی به کارگران عبادت است .

مدیر عامل شرکت خبرنگاری را شغل مهمی برشمرد ایشان صداقت و قداست را رأس امور خبرنگاری دانست و افزود باید طبق فرمایش مقام معظم رهبری در مورد نام‌گذاری سال جدید بعنوان تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی همکاری لازم در این خصوص را داشته باشیم که به فتح قله های افتخار برسیم .

در این نشست دکتر نیک طبع به مسائلی از قبیل خلأ بیمه کارگران ، مسکن کارگری ، تسهیلات بانکی ، درمان ، امنیت شغلی، ایمنی و بهداشت محیط کار ، جذب نیروی جوان با فراهم نمودن شرایط لازم نیز اشاره و به سئوالات خبرنگاران عزیز پاسخ دادند .

در این جلسه دو نفر از  اعضای شورای کارگری معادن نیز حضور و به بیان درد دل کارگران عزیز پرداخته و درخواست همکاری با خبرنگاران جهت رسیدن به اهداف به حق خود را داشتند .

 ارسال نظر