بمناسبت هفته جهانی کار وکارگر نشست صمیمانه سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله با جمعی از مدیران عامل شرکت‌های استان کرمان .

  • 15 اردیبهشت 1400
  • تعداد بازدید: 581
  • نویسنده: روابط عمومی

بمناسبت هفته جهانی کار وکارگر نشست صمیمانه سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله با جمعی از مدیران عامل شرکت‌های استان کرمان .

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز در فضایی کاملا معنویی جلسه ای با حضور سردار معروفی فرمانده معزز سپاه ثارالله استان برگزار گردید .

بسیج کارگری همراه و با تمام توان آماده همکاری و همیاری با مجموعه ها جهت رونق و افزایش تولید هست 

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز در فضایی کاملا  معنویی جلسه ای با حضور سردار معروفی فرمانده معزز سپاه ثارالله استان برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه دکتر نیک طبع به صورت مختصر گزارشی از اقدامات انجام گرفته در ماه های اخیر را ارائه و از همکاری و همیاری تمامی مجموعه ها بالاخص بسیج کارگری  تقدیر و تشکر نمودند .

سایر مدیران عامل حاضر در این جلسه نیز گزارشی از عملکرد مجموعه تحت امر خود ارائه کردند.

سپس سردار معروفی ضمن تبریک هفته کار و کارگر و تسلیت ایام شهادت حضرت امیر المؤمنین علی ابن ابیطالب(ع) به بیان چند نکته مهم اشاره نمود و کارگران را پایه اساس اقتصاد و معیشت همگان دانست و افزود این کارگران هستند که بجای زبان از بازوي خود نان می‌خورند و نان حلال بزرگترین نعمت الهی برای آنان است .
تمام تولید و جهش تولید دست کارگر است وجود کارگران عزیز نیاز همه جامعه است. 

سردار معروفی اگر دستگاه های تمام فول دنیا نیز باشد ولی این نیروی کارگری است که حرکت را شروع و تولید می‌رساند. ایشان نگاه به پينه های دست کارگر را عبادت و پينه و ابله دست کار در نزد خداوند متعال از  عزت و عظمت بسیار بالایی برخوردار است. فرمانده سپاه ثارالله استان ایستادگی کارگران در مقابل دشمنان را افتخار همگان دانست و ادامه داد این شیفت ایثار جهادی در راه خداست که کارگران عزیز ما انجام می‌دهند.

سردار معروفی دوستی و رفاقت با کارگران و همنشینی سر یک سفره با این عزیزان را وظيفه مدیران دانست و ادامه داد باید در کنار کارگران عزیز بود و از نزدیک مشکلات آن عزیزان را بررسی و حل وفصل کرد .
ایشان مدیران را خادمین اصلی جامعه و کارگران دانست و گفت باید در راستای رضایت خداوند منان به کارگران عزیز خدمت کرد .

سردار معروفی ضمن اشاره به مشکلات قبلی شرکت معادن زغالسنگ کرمان از مدیریت و درایت مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان قدر دانی ووافزود با همدلی و همیاری با کارگران عزیز می‌توان برجمیع مشکلات فائق آمد و از ایجاد فضای آرامش بوجود آمده تشکر نمود 

فرمانده سپاه ثارالله استان سپس با اشاره به اینکه دشمن شدیدا دنبال لطمه زدن به اقتصاد مملکت است ادامه داد این کارگران عزیز هستند که درامر تولید مردانه پای میدان اقتصاد ایستادگی و مبارزه می‌کنند و خدارو شاکریم که کارگران ما هوشیارانه در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی فریب حیله و مکر دشمنان قسم خورده انقلاب را نخورده و نخواهد خورد.

سردار معروفی در ادامه افزود اینجانب با تمام توان اعم از شخصی و اجتماعی همراه کسانی که برای انقلاب و فرامین رهبری عزیزمان کار انجام دهند خواهم ایستاد .

 

نظر دهید