امروز

دومین جلسه عصر امروز حضور مدیر عامل محترم شرکت در معدن باب نیزو بود

 نویسنده: روابط عمومی تاریخ:15 اردیبهشت 1400
دومین جلسه عصر امروز حضور مدیر عامل محترم شرکت در معدن باب نیزو بود

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان ، دکتر نیک طبع در بین کارگران عزیز حاضر گردید و بعد از خیر مقدم مهندس عباسی مدیر معدن باب نیزو به  شنیدن مسائل کارگری توسط یکی از اعضای شورای کارگری از قبیل سختی کار در معدن باب نیزو با توجه به نوع استخراج از طریق چاه و تعداد نیروی کم در این معدن درخواست رفع مشکلات مطرح شده را داشت .

ایشان از زحمات مدیر عامل شرکت تشکر نموده و ایشان را مدیری جهادی ، حاج قاسمی و عاشق قشر کارگری دانست و افزود بسیار خوشحالیم که خداوند منان بعد از گذر زمان سختی ها نعمت وجود اینچنین مدیری را به ما عنایت فرمود. 

مدیر عامل شرکت ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان و شهدای جبهه اقتصاد افزود توفیق خدمتگذاری به کارگران عزیز معادن زغالسنگ را فرصتی جهت ادای دین خود در قبال شهدا دانست و عنوان داشت مملکت مدیون خون شهداست. 

دکتر نیک طبع خدمت به خانواده های کارگران عزیز را وظيفه همه مدیران مناطق برشمرد وافزود مدیر معدن باید از مشکلات کارگر زیر دستش اطلاع داشته و در جهت رفع و کمک به آن گام بردارد .

نیک طبع بازنگری پرونده‌ های پزشکی و طب کار را از جمله بخشنامه های در دست اقدام دانست و برگزاری کمیسیون پزشکی سه ماه را از جمله وظایف امور درمان شرکت دانست. 

 این معدن نیز  با ذکر صلوات و یا علی با صدای بلند تایید گفته های مدیریت محترم رابه دنبال داشت. 

مدیر عامل محترم شرکت راه اندازی کمیته رفاهی جهت هماهنگی دریافت تسهیلات ، تحصیل ، سفر ، کمک معیشتی ، درمان و ...جهت خدمت رسانی بیشتر به کارگران عزیز را از جمله اقدامات اخیر خود برشمرد ‌.

در پایان کارگران عزیز معادن با توزیع افطاری همراه با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بصورت اختصاصی نیز با مدیر عامل شرکت به درد دل پرداختند.ارسال نظر