با قدرت و سرعت به سمت اعتلای روز افزون شرکت در حرکتیم

  • 11 اردیبهشت 1400
  • تعداد بازدید: 180
  • نویسنده: روابط عمومی

با قدرت و سرعت به سمت اعتلای روز افزون شرکت در حرکتیم

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز در ادامه سرکشی و بازدید های مدیر عامل شرکت نوبت به کارخانه زغالشویی زرند رسید .

 

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز در ادامه سرکشی و بازدید های مدیر عامل شرکت نوبت به کارخانه زغالشویی زرند رسید .
در این جلسه با سخنرانی سرهنگ کردی فرمانده محترم سپاه شهرستان زرند همراه بود. ایشان فرمایش مقام عظمای ولایت را سرمشق همه هموطنان عزیز دانست . سرهنگ کردی مکتب سلیمانی را عامل موفقیت هر مجموعه ای برشمرد و ضمن تبریک هفته جهانی کار وکارگر افزود رزق و روزی حلال بزرگترین نعمت الهی است که خداوند منان به قشر عزیز کارگر عنایت کرده است.
سرهنگ کردی یاد و خاطره شهید برونسی اسوه کارگران در شهامت و شجاعت را گرامی داشت .
در این مراسم با تقدیم  قاب ایه شریفه ((وان یکاد ))هنر دست بافت ، یکی از بانوان مرتبط  کارخانه زغالشویی زرند به مدیر عامل شرکت جناب آقای دکتر نیک طبع تشکر و قدردانی بعمل آمد .
_______________
مهدی میر حسینی از نمایندگان جدید شورای کارگری کارخانه زغالشویی زرند بعنوان سخنگوی کارگران عزیز به ایراد سخن پرداخته و از آنجا شروع کرد که خدمت به خلق بزرگترین عبادت است. میر حسینی مکتب سلیمانی را با داشتن سربازانی مقتدر قابل ستایش دانست و افزود در کارخانه زغالشویی زرند مشکلاتی وجود دارد که می‌توان تیتر وار به موارد ذیل اشاره نمود ۱ : مسکن کارگری ۲: مزایای نیروهای انتقال یافته از  معادن به کارخانه ۳ : خلاء بیمه ۴ : بیمه تکمیلی ۵ : مدارک تحصیلی ۶ : اشکالات طرح طبقه بندی ۷ : نوع قرارداد را مطرح نمود و از زحمات مدیر عامل مکتبی و حاج قاسمی که عاشقانه برای
 کارگران زحمت می‌کشد تشکر و قدردانی بعمل آمد .
=================================
دکتر نیک طبع در این نشست صمیمانه ضمن تبریک میلاد حضرت امام مجتبی (ع) و هفته جهانی کار وکارگر از مجموعه کارگران کارخانه زغالشویی تشکر نموده وافزود وظیفه مدیران خدمت رسانی به کارگران است .
نیک طبع به انتخاب شورای کارگری جدید کارخانه تبریک و از زحمات شورای قبلی تقدیر و تشکر نموده و اضافه کرد همراهی شورا با مدیران می‌تواند باعث رشد و بالندگی مجموعه گردد .

مدیر عامل شرکت وجود مدیران و معاونین مشمول قراردادانجام کار معین را نشان از امنیت شغلی کارگران دانست و اضافه کرد در راستای نوع قراردادها اینکه صندوق بازنشستگی فولاد امکان پذیرش عضو جدید را ندارد ولی تعادل در حقوق و قراردادها یقینا انجام خواهد شد .

نیک طبع از زحمات و همکاری های نمایندگان مجلس شورای اسلامی بالاخص سرکار خانم شریعتی نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان تشکر و قدردانی نمود و افزود الحمدالله با داشتن نمایندگانی با نفوذ در مجلس می‌توان طبق قانون به رشد و تکامل ویژه ای رسیده و مشکلاتی همچون خلاء بیمه حل و فصل گردد.

دکتر نیک طبع اظهار امیدواری کرد انشالله جلسات اینچنینی با کارگران عزیز ادامه خواهد داشت  و با توجه به فرمان مقام معظم رهبري در خصوص نامگذاری سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها  وظیفه ما در این سال بسیار سنگین تر و بیشتر خواهد بود و اطاعت از فرمان رهبري عزیزمان سرلوحه همه امورات خواهد بود .

ایشان وجود بیماری منحوس کرونا را مانع بزرگی در راستای بعضی اهداف سال قبل دانست و از کارگران عزیز تقاضای دعای خاص در ماه مبارک رمضان جهت ریشه کن شدن این بیماری را داشت .

مدیر عامل محترم شرکت در این نشست صمیمانه بررسی مشکلات موجود در اجرای طرح را از جمله وظایف مشترک شوراها و مدیران مجموعه دانست و درخواست رسیدگی سریع اشکالات طرح و انتقال نتیجه رسیدگی به کرمان را داشت .

ایشان عزت و اقتدار به وجود آمده در شرکت را مرهون تلاش های کارگران عزیز دانست و گفت می‌توان با تلاشی دوچندان قله های افتخار بیشتری را فتح کرد و به اهداف عالیه شرکت برسیم.

دکتر نیک طبع گفت : برگزاری جلسه کمیسیون پزشکی شرکت که سالانه بوده را به سه ماه یکبار رسانده ایم تا کارگران عزیزمان در مسئله طب کار و مسائل پزشکی زودتر به نتیجه برسند .

کارگران عزیزسپس همچون شبهای قبل بصورت اختصاصی با مدیر عامل محترم شرکت گفتگو و به بیان درد دل پرداخته ودر ادامه  ذکر مقدس(( یا علی))  طنین انداز لحظه افطار کارخانه زغالشویی زرند و تأییدی بر گفتمان فی مابین بود.

این جلسه با توزیع افطاری همراه با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بین کارگران عزیز به پایان رسید.

 

نظر دهید