کمک به معشیت کارگران عزیز وظيفه همگان است

  • 08 اردیبهشت 1400
  • تعداد بازدید: 246
  • نویسنده: روابط عمومی

کمک به معشیت کارگران عزیز وظيفه همگان است

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز نوبت معدن پابدانا بوده و نشست صمیمانه مدیر عامل محترم شرکت در معدن اصلی پابدانا انجام پذیرفت .

به گزارش روابط عمومي شرکت معادن زغالسنگ کرمان عصر امروز نوبت معدن پابدانا بوده و نشست صمیمانه مدیر عامل محترم شرکت در معدن اصلی پابدانا انجام پذیرفت .

در این نشست که ابتدا همراه با سخنرانی و  درد دل یکی از کارگران عزیز معدن پابدانا از طریق تریبون نماز خانه معدن بود به بیان مشکلات کارگران عزیز پرداخته شد .
ایشان مزایای تونلی ، تعاونی مسکن ، ضریب شغلی دو ، سختی کار ، بیماری زایی را از جمله انتظارت قشر عزیز کارگر برشمرد .

نماینده کارگران زحمت کش معدن اصلی  در این نشست ضمن تشکر ویژه از زحمات شبانه روزی مدیر عامل محترم شرکت ابراز داشت ناشکری و ناسپاسی خداست که از مدیرعاملی اینچنین جهادی و حاج قاسمی تقدیر و تشکر ننماییم . یدالله زمانی با اشاره به وعده های دروغین مدیران قبل به کارگران معادن عنوان داشت اکنون به لطف الهی بسیاری از مشکلات گذشته ما مرتفع و مابقی هم با همکاری مسئولان کشوری و استانی حل خواهد گردید .
زمانی در این جلسه از زحمات و همیاری امام جمعه محترم کرمان نیز قدر دانی و تشکر نموده و اضافه کرد کاملا مطلع هستیم که نماینده مقام معظم رهبری در استان خالصانه پیگیر رفع مشکلات ما کارگران بوده اند. 

مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ کرمان در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان به عملکرد چند ماه گذشته اشاره و افزود به هیچ وجه حرفی که احتمال عمل در آن کم باشد را هم بیان نکرده ونخواهم کرد .

دکتر نیک طبع با اشاره به امر تولید  در سالی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری بعنوان سال تولید  ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری گردیده افزایش تولید را انتظار و توقع خود از مجموعه کارگران عزیز دانست و ادامه داد انتصاب جناب آقای مهندس رنجبر بعنوان سرپرست معاونت بهره برداری که شخص ایشان نیز از جمله نیروهای قراداد انجام کار معین هست نشان بر این است که کارگران عزیز ما از جنس مدیران و در همه موارد یکسان هستند .

نیک طبع وجود ۲۹۸۰ فرزند نخبه و ممتاز در بین فرزندان پرسنل عزیز را افتخار مجموعه برشمرد و عنوان داشت آینده را باید برای پیشرفت و اشتغال این عزیزان فراهم سازیم.

دکتر نیک طبع همراهی و همیاری نمایندگان عزیز در مجلس شورای اسلامی را پتانسیل بسیار بالای جهت رسیدن به احقاق حق کارگران عزیز برشمرد و افزود خدا را شاکریم که نمایندگانی اینچنین پرتلاش و استوار در خانه ملت را همراه داریم. 

مدیر عامل شرکت ورود به خانواده های  کارگری و رفع مشکلات این عزیزان را اولویت اصلی تمامی مدیران برشمرد و گفت کارگر باید با آسایش خاطر به کارگاه استخراج وارد شود و ما وظیفه داریم پاسدار خوبی برای خانواده اش باشیم. 

در این جلسه کارگران عزیز با ذکر مقدس صلوات و  تشویق های مکرر از زحمات مدیریت محترم تشکر نموده و مهر تایید بر خدمات شبانه روزی ایشان زدند .

در انتها جمعی از کارگران به صورت خصوصی و تک نفره با مدیر عامل محترم شرکت گفتگو و درد دل خود را بیان نمودند 

این جلسه نیز همانند جلسات شبهای قبل با توزیع افطاری همراه با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی بین کارگران عزیز به پایان رسید.

نظر دهید
نظر کاربران
  • محمدحسین ابراهیمی
  • 08 اردیبهشت 1400

خدا غم از دلتون برداره